Ziębia 5A

Włocławek, 87-800

692 762 752

Zadzwoń i umów wizytę

Auto Spa Ziębia 5A

Miejsce, w którym Twój pojazd odzyska blask. Od lat wyjeżdżają od nas lśniące auta osobowe, użytkowe, sportowe, klasyki i luksusowe. Cieszymy się współpracą z firmami produkującymi najlepsze kosmetyki do pielęgnacji. Dzięki współpracy z Ceramic Pro jako jedyni w regionie oferujemy powłoki ceramiczne i folie ochronne PPF najwyższej jakości.

aut-spa-klasyki
ceramic-pro
auta-luksusowe
auta-sportowe

System Door to Door

Świadczymy usługi, pozwalające na odebranie Twojego auta spod Twojego domu, wykonanie zamówionej usługi i odstawienie pojazdu również pod dom. Jedyne czego potrzebujemy, to czas i kluczyki od auta.

Stacja kontroli
i obsługi pojazdów

Przy Auto Spa Ziębia 5A działa stacja kontroli pojazdów, wyposażona w najnowszej generacji urządzania kontrolne, regularnie poddawane badaniom. Fachowo pomożemy przy serwisie opon, ogumienia i klimatyzacji.

Transport - wynajem samochodu z kierowcą

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę wynajmu samochodu z kierowcą.
 
Propozycję adresujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do właścicieli firm wypożyczających auto w celach biznesowych. Zapewnimy transport na lotnisko, konferencję i do hotelu. Korzystając z naszej oferty najmu samochodu z kierowcą, dotrą Państwo sprawnie, bezpiecznie i punktualnie w ustalone miejsce.
 

Całodobowa myjnia samoobsługowa​

Bezdotykowa myjnia samoobsługowa, mieszcząca się przy Ziębiej 5A pozwolą na własnoręczne umycie swojego pojazdu z powierzchownego brudu. Wykorzystujemy najwyższej jakości produkty i rozwiązania technologiczne, które mają wpływ na komfort mycia.