Ziębia 5A

Włocławek, 87-800

692 762 752

Zadzwoń i umów wizytę

Powłoki ceramiczne i folie ochronne PPF

CERAMIC PRO JEST PREKURSOREM I JEDNOCZEŚNIE NAJWIĘKSZYM ŚWIATOWYM LIDEREM W DZIEDZINIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI POWŁOK CERAMICZNYCH I FOLII OCHRONNYM PPF.

Folie ochronne i powłoki ceramiczne dla każdej branży

Ceramic Pro oferuje szeroką gamę powłok ceramicznych oraz folii ochronnych PPF. Powłoki oraz folie PPF przeznaczone są do zastosowań w motoryzacji, marine, lotnictwie, przemyśle oraz w domu. Formuły powłok są opracowane na poziomie molekularnym i trwale chronią różne powierzchnie, takie jak lakier, szkło, stal oraz różne tworzywa i materiały. Powłoki wiążą się z powierzchniami na poziomie molekularnym, wypełniając wszelkie nanopory i tworząc hydrofobową powierzchnię, która jest odporna na zanieczyszczenia oraz działania zewnętrzne.

ceramic-pro
oklejanie-folia-ceramiczna

Ceramic Pro w Auto Spa Ziębia 5A

Współpraca z Ceramic Pro sprawia, że jako jedyni w regionie posiadamy możliwości i wyszkoloną kadrę do profesjonalnego oklejania pojazdów folią Kavaca PFF. Jest to samoregenerująca się folia ochronna. Gdy pojawi się zarysowanie na powierzchni, natychmiast zaczyna znikać na twoich oczach.

Folia KAVACA PPF

Folia KAVACA PPF jest pokryta naszą flagową powłoką ceramiczną, co daje jej unikalne właściwości niedostępne dla innych, to sprawia, że nasze produkty są idealne do krytycznych zastosowań we wszystkich branżach. Żadne inne produkty do ochrony różnych powierzchni nie działają tak dobrze jak połączenie właściwości Ceramic Pro i folii Kavaca.

oklejanie-folia-ceramiczna